קטגוריות
ללא קטגוריה

windows 10 מחיר לפי חבילה

כל אחד יודע כי רכישה של תוכנת windows 10 או למעשה, כל תוכנה אחרת, עלולה לעלות לא מעט כסף. אומנם רוב המחשבים החדשים מגיעים כבר עם התוכנה, אך עדיין ניתן למצוא לא מעט מחשבים, המגיעים במחיר מוזל ואינם כוללים תוכנת windows.

במצב מסוג זה, אין ברירה אלא לרכוש את התוכנה, דבר שמוביל כמובן להוצאה נוספת. אך מי שמעוניין להוזיל עלויות ולא לשלם את המחירים המטורפים הקיימים היום בשוק, ישמח לשמוע כי ניתן לרכוש את התוכנה במחיר לפי חבילה.

אנו בחברת se-keys מספקים ללקוחותינו מגוון רחב של תוכנות מקוריות ואיכותיות בגרסה דיגיטלית. בצורה כזו, ניתן לחסוך בעלויות וליהנות מאותה התוכנה במחיר מוזל יותר. אנו מספקים מספר סוגים של חבילות, כך שכל אחד יכול לבחור את החבילה המתאימה ביותר לצרכים ולרצונות שלו.

* קניית ווינדוס 10 עם רשיון *

מדוע משתלם לרכוש windows 10  מחיר לפי חבילה?

קודם כל, כדאי לציין כי אנו מהווים עסק אינטרנטי, דבר המאפשר לנו לחסוך בהוצאות הרגילות של כל עסק רגיל. אנחנו לא צריכים לשלם שכירות או חשבונות, ולכן אנו יכולים להוזיל את מחירי המוצרים שלנו. במקום לשלם את המחירים המטורפים שקיימים היום בשוק, ניתן לרכוש ישירות מהאתר את תוכנת windows 10 ולקבל את הרישיון הדיגיטלי שלה למייל תוך מספר דקות בודדות. מדובר על דרך חכמה ומשתלמת יותר ליהנות מתוכנה מקורית ומקצועית במחיר הנוח ביותר בארץ.

כדאי לציין כי מעבר לרישיון הדיגיטלי ניתן לקבל במייל מדריך התקנה מפורט של התוכנה, במטרה לאפשר לכל אחד התקנה ידידותית ופשוטה יותר. כל מי שיפעל לפי ההנחיות המוצגות במדריך, יוכל לפדות את הרישיון הדיגיטלי בפלטפורמה המתאימה ולאחר מכן להוריד ולהתקין את תוכנת windows 10 ללא שום בעיות מיוחדות.

windows 10 מחיר לפי חבילה – נקודות חשובות שכדאי לדעת

חשוב לדעת כי כל מי שבוחר לרכוש windows 10 לפי חבילה, מקבל מוצר מקורי וחוקי לחלוטין. אין מדובר כאן על מוצרים גנובים או מזויפים, מאחר ולאחר ביצוע הרכישה מתקבל מייל עם קוד הפעלת המוצר. ניתן לפנות למיקרוסופט על מנת לאמת את האותנטיות של המוצר, במטרה לוודא כי מדובר על מוצר מקורי וחוקי לחלוטין.

מעבר לכך, כדאי לדעת כי הרישיון הדיגיטלי ל- windows 10 אינו שונה כלל מהדיסק הפיזי הנמכר בחנויות. מדובר על אותו המוצר, אשר נשאר איתכם עד לסיום החבילה שבחרתם. ניתן לבחור מבין מגוון רחב של חבילות שונות, בין אם מדובר על חבילה לעסק, חבילה לבית, חבילה למחשב PC או חבילה למחשב מאק. כמו כן, ישנן חבילות המספקות התקנה חד פעמית, בעוד שחבילות אחרות מכילות רישיון שניתן להעביר למחשבים נוספים.

אנו בחברת se-keys מספקים ללקוחותינו רשיונות תוכנה זולים בהתאם לצרכי הלקוח, ביניהם גם מגוון חבילות של windows 10. כל חבילה מתומחרת בצורה שונה, בהתאם לתכולה שלה.

לקבלת ייעוץ ולהזמנות, צרו קשר.

מצאו עוד תוכנות מחשב עם רשיון לעסק שלכם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *