טופ 4 שירותי אנטי וירוס לשנת 2022

1

ההגנה הטובה ביותר לשנת 2022

תיאור המערכת:

החברה המובילה בעולם בהגנה על מחשבים ומכשירי סלולר.

מעל 50 פרסים על הגנה בשנת 2021

מתאים למערכות:

ציון טוב מאוד
4.8/5

החל מ- 65 ₪

2

בעל התכונות הרבות ביותר

תיאור המערכת:

AVG – אנטי וירוס מעוטר הפרסים , בעל ההגנה הגבוהה ביותר : הגנה נגד וירוסים, Spyware, הגנה בזמן אמת, הגנה נגד דואל זבל (Anti-Spam) וחסימת גישה עבור תוכנות זדוניות .

מתאים למערכות:

ציון טוב
4.2/5

החל מ- 175 ₪

3

תמיכה מושלמת בעברית – כולל חבילות לעסקים גדולים

תיאור המערכת:

האנטי-וירוס הנמכר ביותר בישראל עם הגנה מיטבית לגיימרים, מחשבים הצורכים משאבים “כבדים” או מחשבים ישנים יותר.

מתאים למערכות:

ציון טוב
4/5

החל מ- 149 ₪

4

הגנה חלקית יחסית למותגים הגדולים

תיאור המערכת:

הגנה מלאה עם אנטי-וירוס חזק, פלוס:

מתאים למערכות:

ציון גרוע
3/5

החל מ- 99 ₪

5

המהיר ביותר | הטוב ביותר לשנת 2022

תיאור המערכת:

תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת להשלים תיאור.

מתאים למערכות:

ציון טוב מאוד
8.
9.8/10
החל מ- 200 ₪

6

המהיר ביותר | הטוב ביותר לשנת 2022

תיאור המערכת:

תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת להשלים תיאור.

מתאים למערכות:

ציון טוב מאוד
8.
9.8/10
החל מ- 200 ₪
2

ערך מעולה עבור הכסף

תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת 

8.
החל מ- 200 ₪

3

ערך מעולה עבור הכסף

תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת תיאור המערכת 

8.
החל מ- 200 ₪

אנטי וירוס מומלץ ל2022 

היום כבר ברור לכולם כי לא ניתן להסתדר ללא אנטי וירוס, מאחר וכל חיבור לרשת האינטרנט מהווה הזדמנות אפשרית להדבקה בווירוס, תוכנה זדונית, תוכנת כופר וכדומה. אף אחד אינו מוגן מהווירוסים השונים, מאחר ומדובר היום על ווירוסים מתוחכמים ומתקדמים יותר, המסוגלים לחדור למחשב שלכם בצורה ערמומית, לבצע שינויים קריטיים, למחוק מידע או לחילופין, לגנוב מידע רגיש. הדרך היחידה להבטיח לעצמכם שקט נפשי, היא להתקין אנטי וירוס מומלץ ואיכותי.

אנו בחברת Se-Keys נשמח לספק לכם אנטי וירוס מומלץ ומקצועי במחיר נוח ומשתלם במיוחד. אין שום צורך להוציא מאות שקלים על תוכנת אנטי וירוס, מאחר וניתן לרכוש את אותה התוכנה בדיוק אונליין, במחיר זול ואטרקטיבי יותר. בזכות השימוש בייבוא מקביל ובמכירת רישיונות דיגיטליים, אנו מסוגלים לספק לכם מוצרים מקוריים וחוקיים במחיר משתלם יותר. 

מה חשוב לדעת לגבי אנטי וירוס מומלץ ל2022?

היום ניתן למצוא לא מעט תוכנות אנטי וירוס, חלקן תוכנות חינמיות וחלקן תוכנות בתשלום. חשוב לזכור כי ישנו הבדל עצום בין תוכנות פרוצות או תוכנות חינמיות שתוכלו למצוא ברחבי הרשת, לבין תוכנות מקוריות ואיכותיות בתשלום. בסופו של יום, יש לזכור כי מטרת התוכנה היא להגן על המחשב שלכם, לכן אין זה הגיוני להתקין תוכנה פרוצה, העלולה להכיל בתוכה תוכנות זדוניות, ווירוסים וכדומה. לא פעם ניתן לשמוע על תוכנות ריגול שונות, הממוקמות בתוך תוכנות פופולאריות המופצות בחינם ברחבי הרשת. כל מי שבוחר להתקין את התוכנה, מוסיף למחשב שלו גם את תוכנת הריגול, מבלי בכלל להיות מודע לכך. לכן חשוב לתת על כך את הדעת ולהימנע מתוכנות פרוצות, העלולות לגרום ליותר נזק מתועלת. ההמלצה הכללית היא לרכוש תוכנת אנטי וירוס מקצועית ומומלצת, שאינה מאיטה את פעילות המחשב, מתעדכנת על בסיס יומיומי ומספקת הגנה אולטימטיבית מפני כל סוגי הווירוסים, תוכנות הכופר והתוכנות הזדוניות.

אנטי וירוס מומלץ ל2022 – נעים להכיר!

חשוב להבין כי תוכנת אנטי וירוס מומלצת ואיכותית אמורה לספק למחשב שלכם הגנה אידיאלית מפני ווירוסים, תוכנות ריגול, תולעי מחשב, סוסים טרויאניים, תוכנות כופר וכדומה. רוב תוכנות האנטי וירוס המומלצות, מספקות לא רק הגנה למחשב שלכם, אלא גם VPN, חומת אש ומאפיינים נוספים, המגבירים את האבטחה ומשפרים את מערכות ההגנה המקוריות. יש לשים לב ליכולות ההגנה של תוכנת האנטי וירוס, רמת הידידותיות של ממשק המשתמש שלה וכמובן ההתאמה שלה למחשבי מק או למחשבי PC.

*נורטון – נחשב לאחת מתוכנות האנטי וירוס המוצלחות ביותר, מאחר והוא מספק הגנה מושלמת לכל המידע של המשתמש ומתאים לכל מערכות ההפעלה השונות. התוכנה מכילה מנוע סריקה ייחודי, המאפשר לאתר כל תוכנה זדונית ולהסיר אותה. תוכנה זו זכתה בציון הגבוה ביותר בזיהוי איומים ובמניעה שלהם, לכן היא מושלמת לכל מי שמעוניין בשנת לילה טובה יותר. החבילה מגיעה עם VPN ללא הגבלה, מנהל סיסמאות, אחסון בענן ובקרת הורים.

*McAfee  – תוכנה מעולה המספקת הגנה מושלמת מפני מאלוורים, לצד VPN ללא הגבלה, מנהל סיסמאות, אחסון מוצפן בענן ותוסף לדפדפן. התוכנה מספקת הגנה לכל המחשבים והמכשירים הניידים שלכם, לצד בקרת אבטחה מרוכזת.

* AVG Ultimate– מתאים לכל מערכות ההפעלה, כולל VPN ומאפשר לאתר תוכנות זדוניות לצד בעיות בביצועי המחשב. התוכנה מונעת גישה לאתרי אינטרנט מזויפים ובכך מונעת ניסיונות פישינג, לצד מאפייני אנטי ספאם, אבטחת תשלומים, הגנה למצלמה והצפנת קבצים.

* ESET Internet Security 2022– הגנה מפני כל סוגי האיומים, מתאים במיוחד לכל מי שמבצע פעולות בנקאיות אונליין. מתאים לכל מערכות ההפעלה.

* Avast Premium Security– מספק הגנה אידיאלית לכל המחשבים והמכשירים שלכם. מתריע בפני אתרים מזויפים ומאפשר לבצע תשלומים מאובטחים אונליין. 

אנו בחברת Se-Keys נשמח לספק לכם אנטי וירוס איכותי ומקצועי, לצד יחס אישי ומקצועי. נשמח לסייע ולייעץ לכם, לגבי סוג האנטי ווירוס המתאים ביותר לצרכים ולתקציב שלכם. לפרטים והזמנות, צרו קשר.